Костянтинівка  ІНФОрмаційна

Меню сайту
Головна » Статті » Мої статті

Інформаційно-консультаційний центр «Під одним дахом» продовжує свою роботу в Костянтинівському МЦЗ

5 серпня 2015 року в Костянтинівському міському центру зайнятості проведено інформаційно - консультаційний захід "Під одним дахом" для соціально незахищених верств населення, вимушено переміщених осіб, осіб з інвалідністю, неповнолітніх, дітей - сиріт, тощо.

Учасники заходу змогли отримати консультації і поради фахових спеціалістів різних служб міста і району, а саме: Костянтинівської ОДПІ, ПФУ у м. Костянтинівці та Костянтинівському районі, УСЗН міста Костянтинівки та Костянтинівського району, відділів освіти міста та району, ЦПМСД, Костянтинівського міського центру ССДМ, Костянтинівського міського військового комісаріату, відділів культури, молоді, спорту і туризму міста та району, служби у справах дітей КРДА, тощо.

Для забезпечення проведення такої роботи на належному рівні спеціалістами відділу активної підтримки Костянтинівського МЦЗ проведено анкетування вимушено переміщених осіб та осіб з інвалідністю на предмет визначення організацій, в консультаціях яких найбільше зацікавлені особи зазначених категорій.

Відвідувачі інформаційно-консультаційних заходів «Під одним дахом» позитивно ставляться до такого сервісного обслуговування, оскільки їм не доводиться ходити від одної організації до іншої для вирішення виникаючих нагальних проблем. Тепер отримати будь-яку інформацію можна не виходячи з приміщення Костянтинівського міського центру зайнятості.

Протягом дня інформаційно-консультативним обслуговуванням охоплено більше 50 безробітних, зареєстрованих в Костянтинівському міському центрі зайнятості. Крім того, захід змогли відвідати більше 20 осіб з числа зайнятого населення.

Костянтинівський міський центр зайнятості дякує представників соціальних партнерів, що взяли участь у наданні консультацій. Лише  спільними зусиллями можливе надання швидкої і якісної допомоги соціально незахищеним верствам населення.

 

Костянтинявський МЦЗ

Категорія: Мої статті | Додав: kogni (05.08.2015) | Автор: КМЦЗ
Переглядів: 113 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук по сайту
Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz