Костянтинівка  ІНФОрмаційна

Меню сайту
Головна » Статті » Мої статті

Професійному розвитку внутрішньо переміщених особливу увагу

Семінар-тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток» для внутрішньо переміщених осіб за участю соціальних партнерів - центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Костянтинівського району і відділу у справах сім’ї і молоді міста Костянтинівки відбувся  5 серпня в Костянтинівському міському центрі зайнятості.

Саме ця тема сьогодні є найбільш актуальною для осіб, яким довелось починати нове життя на новому місці, залишив свої домівки і роботу. Ситуація ускладнюється ще й тим, що не всі професії, за якими раніше працювали внутрішньо переміщені особи, наявні на ринку праці міста Костянтинівки і Костянтинівського району. Зокрема, це стосується шахтарів, працівників банківської сфери, науковців, машинобудівників тощо.

Учасники семінару-тренінгу змогли визначитися з мотивами, якими вони керуються під час вибору майбутнього робочого місця і майбутньої професії, ознайомилися з основними типами кар’єрних процесів, принципами управління і планування кар’єрної стратегії, навчилися визначати цілі кар’єрного росту та шляхи їх досягнення. Особливу увагу лектори приділили питанням подолання внутрішньо переміщеними особами стресів і підвищенню їх самооцінки та впевненості у завтрашньому дні.

Всього в заході прийняли участь 18 внутрішньо переміщених осіб. Всі вони виявили зацікавленість проведеним заходом та вважають його актуальним і корисним.  

Костянтинівський МЦЗ

Категорія: Мої статті | Додав: kogni (05.08.2015) | Автор: КМЦЗ
Переглядів: 155 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук по сайту
Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz