Костянтинівка  ІНФОрмаційна

Меню сайту
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-2 з 2 повідомлень
2. Шпакова Наталія ЦМПБ ым.М.Горького   (24.01.2013 12:44) E-mail
ПРОЕКТ «ПУБЛІЧНІ ДЕБАТИ»
ЦМПБ ім. М. Горького приймає участь у реалізації проекту програми «Бібліоміст» http://www.bibliomist.org/ua/ та фонду «Ефективне управління» //www.feg.org.ua «Публічні дебати»
11 лютого 2013 на сайті: http://debaty.org/uk/home «ПУБЛІЧНІ ДЕБАТИ» відбудуться онлайн - дебати на тему «"Електронний уряд поліпшить позиції України у світових рейтингах»
Електро́нний у́ряд (англ. e-Government) — це модель державного управління, яка заснована на використанні сучасних інформаційних та комунікаційних технологій з метою підвищення ефективності та прозорості влади, а також встановлення суспільного контролю над нею.
Проект «Публічні дебати» - це громадська платформа для обговорення актуальних питань економічного та соціального розвитку України. Запрошуємо до дебатів!

.
ПДГ ЦМПБ ім.М. Горького.
Країна: Україна | Місто: Костянтинівска

1. Шпакова Наталья   (03.01.2013 15:11) E-mail
ПРОЕКТ «ПУБЛІЧНІ ДЕБАТИ»

15 січня 2013 о 21.00 на сайті: http://debaty.org/uk/home
«ПУБЛІЧНІ ДЕБАТИ» (проект Фонду «Ефективне управління») відбудуться публічні дебати на тему :»Уряду слід підвищити ціни на газ для населення»
Проект «Публічні дебати» - це громадська платформа для обговорення актуальних питань економічного та соціального розвитку України.
Запрошуємо до дебатів!

Працівники ПДГ ЦМПБ ім М. Горького
| Місто: Константиновка

1-2

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Країна:
Місто:
Код *:
Пошук по сайту
Лічильник

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz